Veronica Mars

veronica

Veronica Marsová(Kristen Bell)
Veronica patřila kdysi mezi oblíbence, chodila s nejkrásnějším klukem ve škole a byla dcera respektovanéhó šerifa. To vše se změnilo 2. října 2003 - tu noc byla zavražděná její nejlepší kamarádka Lilly Kaneová.

keith

Keith Mars(Enrico Colantoni)
Keith Mars, otec Veronicy, byl v Neptune respektovaným šerifem. Po vraždě Lilly Kaneové si však vzal na mušku jejího otce, softwarového milionáře Jakea Kanea, díky jehož společnosti je Neptune tak zámožné. Když se později k vraždě přiznal Abel Koontz, Keith začal být považován za neschopného. Stálo ho to jeho práci, jeho ženu a respekt místních obyvatel. Teď vede svou vlastní vyšetřovací praxi, ve které mu pomáhá Veronica.

wallaceWallace Fennel(Percy Daggs III)
Wallace se s Veronicou poznali, když odřezávala kobercovou lepící pásku, kterou byl připoután ke stožáru na nádvoří školy. Jak se tam dostal? Protože zavolal policii, když místní motorkářský gang ukradl věci z obchodu, kde pracoval.

duncan

Duncan Kane(Teddy Dunn)
Duncan Kane je syn Jakea Kanea, Neptuneské verze Billa Gatese, a Celesty Kaneové. Byl také bratrem Lilly a kdysi i přítelem Veronicy.

logan

Logan Echolls(Jason Dohring)
Jak řekla Veronica: Každá škola má své příslovečné maniakální pako - on je náš. Je synem filmové hvězdy, Aarona Echollse. Je nejlepším přítelem Duncana a chodíval s Lilly, než zemřela.

weewill

Eli 'Weevil' Navarro (Francis Capra)
Weevil je vůdcem PCH Bike Club (motorkářské bandy). Ale nenechte se zmást jeho špatnou pověstí, v podstatě je to klaďas.

lilly

Lillian 'Lilly' Kaneová(Amanda Seyfried)
Lilly byla nejlepší kamarádka Veronicy, sestra Duncana a přítelkyně Logana. 3. října 2003 byla nalezena zavražděna u bazénu rezidence Kaneových.

jack

Jack Kane
Otec Lilly a majitel softwarové firmy vydělávající milióny - tudíž vlivný člověk. Keith vždy věřil, že Kaneovi mají se smrtí své dcery něco společného a Jake byl první na seznamu.

celesteCeleste Kaneová
Matka Lilly. Veronicu nikdy neměla ráda a své dceři zakázovala se s ní stýkat.

dick

Dick Casablancas (Ryan Hansen)

Kamarád duncana a Logana.Je bratren Cassidyho Casablancase.Je to takový školní frajer a rváč.

cassidy

Cassidy Casalablancas ( Kylle Garner)

Kamarádi z něj mají legraci!a je to bratr Dicka Casablancase.

jackie

Jackie Cook (Tessa Thompson)

Je do ní zamilovaný Wallace :)Udělala si nehezkou legraci z Veronicy Mars!

leo

Zástupce Leo (Max Greenfield)
Leo je novým zástupcem šerifa v Neptune. Když se s nim Veronica potkala poprvé, využila jeho dobroty ve svůj prospěch a jeho za to málem vyhodili. Ovšem Veronica má pro něj slabost.

Cindy

Cindy 'Mac' Mackenzieová(Tina Majorino)

Mac je jedna z mála Veroničiných kamarádek v Neptune. Také ne moc oblíbená, ale na co popularita, když dobře ovládá počítače a nemá zábrany je využívat pro vlastní dobro. A naštěstí pro Veronicu jí ráda pomůže.

meg

Meg Manningová

Meg je jedna z mála populárních dívek v Neptune High, co má Veronicu ráda. Na oplátku ji Veronica pomohla s jejím problémem.